ברוך ה'…. ברוך ה' שאני אחרי הניתוח. ותודה ענקית לכל מי שהיה שותף שלי בתהליך. ויש הרבה מאוד כאלה .

תודה לאלוהים על הכוחות שנתן לי לעבור את ה 4 ימים הראשונים שלא ציפיתי שיהיו כל כך אבל כל כך קשים. זה לא הכאב, כי בשביל זה קיבלתי תרופות. זה חוסר הנוחות . אין אוויר , אתה עם חמצן  דרך האף, הלחץ דם בשמיים גורם לכובד על העיניים…….. בקיצור אם חשבתי שקפצתי לטיפול שיניים קצר ואני מיד חוזרת רק עם חוסר תאבון, טעיתי ובגדול !

אבל תודה לאל שלא ידעתי את כל זה כי אחרת לא הייתי עושה את הניתוח שרוול הזה.

התחלתי את התהליך באוקטובר ומועד הניתוח היה לאמצע פברואר. אממממה… ביקשתי להיות ברשימת מקודמים. כל ביטול , אני ממלאת חורים , תמיד אהיה זמינה לתור שיבוטל. ואכן זה מה שקרה. כל כמה ימים שיחת טלפון שמקדימה לי תור עד לשיחה המיוחלת  "עוד 4 ימים את בניתוח" ואכן ב 11/12/2011 נכנסתי לד"ר רזיאל.

לקראת הניתוח הילדים המתוקים כל כך התרגשו  .ביקשתי מהם שאם הם רוצים לדבר על זה אז בבקשה לא עם כל החברים ( אחרת יכולתי לפרסם בעיתון ALL GEDERA) אלה יש את דודה נעמי , ואורן וזאב , אבא הגננת המורה וציינתי עוד כמה שמות …

והינה אני כבר בבית מוקפת בחום ואהבה וחיבוקים והתרגשות של הילדים . השם ישמור אותם. אלוהים נתן להם את היכולת לאהוב . זה לא ברור מאליו. יש אנשים שלא יודעים לאהוב ולא להביע אהבה.
איתן לפני שהלך לבית ספר סידר לי בסלון על השולחן מפית עם 2 בקבוקי מים ( אופטימי הילד, אפילו 2 לגימות לא יכולתי ללגום באותו יום) ספר רופאים של מכבי וטלפון , ש" אם תצטרכי רופא שלא תקומי ויכאב לך " …… נשמה ענקית איתני שלי בן 7.5  !!!

ואלון , בן 5 : "אמא, אני חושב שסיפרתי ליובל שעשית ניתוח בבטן…." מתסכל בפזילה ומחכה נבוך לתגובה. "טוב מתוק, אם אתה מרגיש טוב עם זה שסיפרת, זה בסדר מבחינתי. ". למחרת אלון חוזר מהגן ואומר לי : "אמא , עשיתי לך ציור בגלל הניתוח …… ( מחכה דקה ) אמא…. אני חושב שסיפרתי כמעט לכל הגן על הניתוח שיש לך פה בבטן, גם לענבל ול……… "

בינתיים הבית ממשיך להתנהל כרגיל , ריח האוכל של בני הבית גורם לי להזיל ריר, אני עדיין אוכלת עם העיניים הכל . אבל לא מסוגלת להכניס יותר מ 2-3 כפיות יוגורט. הייתם מאמינים ???? איך נעבור את ארוחת ליל שישי מחר מול מראות התבשילים וריחות התבלינים. עוד נראה….

אז למי שרוצה לעבור ניתוח , תחשוב פעמיים. אולי בעוד חודשיים אדבר אחרת ( אני בטוחה..).

נשתמע בקרוב…